Five Star Collection

Five Star Collection

Krbové vložky, ktoré ponúkajú najvyšší výkon zaraďujeme do takzvanej Five Star Collection rady. Krby nie sú ako autá, ktoré poháňa motor, ale majú svoj systém. Je jedno či preferujete kanadské krby, bio krby alebo klasické krby na drevo. Jadro krbov tvorí krbová vložka, ktorú vám naša rada Five Star Collection ponúka v najvyššej možnej kvalite. Je to moderná technológia, ktorá zvyšuje účinnosť krbu.  

Kontaktujte nás a vyžiadajte si nezáväznú ponuku teraz!

Bezdymový vykurovací systém Five Star Collection

Cieľom je priniesť také krby s takými technológiami, ktoré budú fungovať ako švajčiarske hodinky. Bezdymový vykurovací systém Five Star Collection má jasnú úlohu. Zvyšovať účinnosť krbu a popritom znižovať teplotu dymu. Ohnisko v krbe môže byť buď z vermikulitu alebo zo šamota. Na dosiahnutie najvyšších akumulačných vlastností odporúčame kombináciu šamota s akumulačnými prstencami, ktoré sú umiestnené rovno nad ohniskom. Následne cez vzduchový kanál sa zohriaty vzdych odvedie do ostatných miestností bez pocitu akéhokoľvek dymu.

Smart smoke system

Aby sme dosiahli najvyššiu akumulačnú vlastnosť odporúčame zvoliť si šamotové ohnisko spolu s akumulačnými prstencami umiestnené nad ohniskom. Pri otváraní dvierok krbu sa klapka prívodu externého vzduchu automaticky zavrie. To zaisťuje aby sekundárny vzduch a vzduch z miestnosti sa nemiešal v blízkosti povrchu skla. Táto technológia zabraňuje možnosť zadymenia do interiéru.

Veľkoobchod a maloobchod krbov a stavebných materiálov