Krby

Krby do každej domácnosti

Radosť z ohňa a teplo, ktoré oheň prináša sú hlavne v zimných mesiacoch symbolom pohodlia a pokoja. Zabudnite na krby na chatách a v hoteloch, keď dnes je už možné mať krb aj vo svojej domácnosti. Originálnu, a tak trochu aj vianočnú atmosféru si môžeme vytvoriť kedykoľvek budeme chcieť. Moderné krby sú prispôsobené tak, aby sa dali pohodlne inštalovať do každej domácnosti. Aj keď na prvý pohľad vyzerajú krby rovnako, je možné ich mať vždy iné. Záleží od toho, akým dizajnom budú krby obložené a aj tu platí staré známe porekadlo, že fantázii sa medze nekladú. Môžete si vybrať krby na drevo alebo moderné bio krby či dokonca pyrolitické krby. Každý z nich má svoje vynikajúce hrejivé vlastnosti a je len na vás, aký typ krbu preferujete.

Kontaktujte nás a vyžiadajte si nezáväznú ponuku teraz!

Kúrenie v krboch má svoje čaro

Predstavu príjemného posedenia pri krbe s horúcim nápojom a v teplých ponožkách nemusíme nikomu zvlášť predstavovať. Ide o jeden z najkrajších momentov, ktorý si užívame prevažne na zimných dovolenkách. U nás v Deltako sa staráme o to, aby ste si mohli tieto príjemnosti opakovať kedykoľvek počas celého roka – tak, ako to máte radi. Všetko sa dá, keď sa chce a špeciálne v zimných mesiacoch vo vás prebúdzame tú pravú zimnú atmosféru s našimi výkonnými krbmi. Dokonalé vykurovanie v krbe bez zbytočného dymu zabezpečí krbová vložka napojená na dokonalý systém vykurovania a odvádzania dymu. Nemusíte sa o nič báť a iba vychutnávať tú pravú krbovú atmosféru. Ak ste ešte nezažili krbovú atmosféru, vedzte, že si ju zamilujete doslova okamžite.

Vyberte si krby s dlhoročnou kvalitou

Keď už sa rozhodnete urobiť ten prvý krok k pravej zimnej atmosfére, určite rozmýšľate nad tým, aký krb si zvoliť. Výber sa môže zdať na prvý pohľad komplikovaný, keďže si nevyberáme medzi farbou nového auta, ale medzi výkonom či overenou a dlhoročnou kvalitou. Nielen kanadské krby musia spĺňať prísne bezpečnostné a technické opatrenia, ale každý jeden. V Deltako sa zameriavame na efektívne a výkonné krby, ktoré sú kvalitné, aby mohli svojim majiteľom prinášať príjemné a teplé posedenia. Krby s dokonalo vytvorenou atmosférou či už na drevo, bio krby, rohové krby, rohové elektrické krby alebo aj krbové kachle sú zárukou, že dostanete presne to, čo požadujete. Vytvorte si tú pravú zimnú atmosféru s krbom, ktorý nenaruší dizajn vášho bývania.

Vyberte si ten správny krb do Vašej domácnosti

Veľkoobchod a maloobchod krbov a stavebných materiálov