Kanadské krby

Kanadské krby

Kto iný, ako Kanada sa môže pochváliť najúčinnejšími produktami v oblasti krbov a kachlí. Jedno z najchladnejších miest na svete, kde kúrenie drevom má svoje dlhoročné tradície je zárukou top kvality. V Kanade sú kanadské krby úplnou samozrejmosťou a bežnou súčasťou mnohých domácností. Tradície sa jednoducho zachovávajú. Kto už mal možnosť niekedy vidieť kanadské krby, vie, že nielen ich kvalita, ale aj dizajn je neopakovateľný a čistý. Kanadské krby patria medzi krby na drevo, keďže kúrenie drevom v krboch a krbových kachliach je používané už po stáročia. Pohľad na živý oheň, ktorý sa prediera cez jednotlivé drevené triesky vás nikdy neomrzí. Vysoký výkon, kvalitné prevedenia a dokonalý dizajn sú zárukou toho, že kanadské krby si zamilujete.

Kontaktujte nás a vyžiadajte si nezáväznú ponuku teraz!

Kanadské krby sú vyrobené v dokonalej kvalite

Dlhá história jedného z najchladnejších miest na svete dáva prácu mnohým ľuďom v oblasti, ktorí patria medzi absolútnu špičku v oblasti výroby kanadských krbov, kachlí a krbov celkovo. Dokonalú kvalitu tvoria nielen kvalitné materiály, ale hlavne dlhoročné skúsenosti a moderné technológie. Či už sa jedná o kanadské krby alebo krbové vložky v jednom majú niečo spoločné. Ide o do detailov prepracovaný dvojstupňový systém spaľovania, ktorý zmenil celý priemysel. Efektívnosť celého systému potvrdzujú emisie pevných častíc respektíve ich hladina, ktorá sa pohybuje okolo 3 – 5 g/h. Nehovoriac o veľmi čistom a dokonalom dizajne, aký nemajú ani bio krby. Na jedno naloženie získate 6 až 8 hodín kvalitného tepla. Dlhoročná kvalita a novodobý dizajn vás presvedčia už na pohľad.

S kanadskými krbmi získate vysoký výkon pri nízkej spotrebe

Hovorí sa, že za veľa peňazí chce každý veľa muziky. Prečo by sme však nemohli mať veľa muziky za málo peňazí? Kanadské krby vám dokážu, že je možné mať vysoký výkon aj pri nízkej spotrebe, čo sa odrazí vo financiách, ktoré ušetríte. Nie je tajomstvom, že kanadské krby sú vyrábané tak, aby dlhú dobu poskytovali vysoký výkon s ohľadom na životné prostredie. Skôr, ako sa budete pri výbere krbu rozhodovať, ktorý typ krbu je pre vás najvhodnejší, pýtajte si informácie od výrobcu či predajcu. Pýtajte si kompletné informácie, aby ste mali vždy dostatok údajov na správne rozhodnutie. Kvalitné krby by vám mali dať vždy vysoký výkon v pomere nízkej spotreby a dlhoročnej kvality. Doprajte si kanadské krby vhodné do interiérov moderných domov.

Veľkoobchod a maloobchod krbov a stavebných materiálov