Bio krby

Závesné a stojace bio krby

Krb je výborná vec, ktorú túži mať stále viac a viac ľudí. Mnohí by ho najradšej aj vymenili za televízor vo svojej obývačke. Prečo nie, veď pohľad na oheň je ukľudňujúci a prinesie do života určite viac pozitívnej energie ako samotný televízny program. Nie každému však vyhovuje krb na drevo. Každý má svoje dôvody, prečo nie sú krby na drevo vhodné a naopak prečo sú bio krby ideálnym riešením. Nie nadarmo sa hovorí, že tisíc ľudí rovná sa tisíc chutí. Bio krby majú však niekoľko výhod, ktoré sú vhodné možno práve aj pre ľudí, ktorí túžia mať krb s minimom starostlivosti. Oproti klasickým krbom majú výhodu, že si môžete vybrať medzi závesnými bio krbmi a stojacimi. Bio krby môžu byť aj menších rozmerov, avšak čaro ohňa zostáva nezameniteľné.

Kontaktujte nás a vyžiadajte si nezáväznú ponuku teraz!

Bio krby ako obľúbená náhrada za klasické krby

Nebudeme klamať, ak povieme, že bio krby sa stávajú stále viac populárnejšie. Tak, ako v minulosti býval oheň v každej jaskyni, tak aj teraz vídame opätovný nárast, kedy sa oheň vracia do našich domácností. Oheň vďaka bio krbom horí v mnohých domácnostiach a dodáva patričný punc luxusu. Keďže sme špecialisti na všetky typy krbov, radi vám pomôžeme aj s výberom bio krbov. Či už hľadáte bio krby závesné, stojace alebo portálové u nás si vždy vyberiete. Poradíme s výberom, aký krb sa hodí do domácností a ktorý je naopak vhodnejší do prevádzky či veľkej sály. Nami dodávané bio krby majú dvojité farebné prevedenie to znamená, že ich môžete mať v čiernej alebo bielej farbe a v rôznych veľkostiach. Bio krby vám zaručene prinesú luxus do každej miestnosti.

Ako fungujú bio krby

Zabudnite na nosenie dreva a neustále dokladanie, aby ste mali dostatok tepla v miestnosti. Áno, je pravda, že klasické krby majú svoje čaro, ale bio krby ponúkajú rovnako zaujímavý štýl okorenený nádychom luxusu. Dlhotrvajúci oheň bez potreby neustáleho prikladania to sú bio krby vo svojej podstate. Fungovanie bio krbov je vcelku jednoduché. Ich palivom je biolieh. Pri bio krboch je najdôležitejšie však to, že ich môžete namontovať kdekoľvek bez potreby komína. Nemajú síce takú výhrevnosť ako klasické krby či kanadské krby, ktorých krbová vložka zvládne omnoho viac. Sú však veľmi jednoduché na údržbu a pôsobia moderne a čisto. Nenáročnosť na údržbu a okamžitá funkčnosť sú jedným z mnohých faktorov, pre ktoré si naši zákazníci bio krby vyberajú.

Veľkoobchod a maloobchod krbov a stavebných materiálov