Luxury Collection

Luxury Collection pre váš domov

Krby v domácnostiach by podľa nás nemali mať iba výhrevnú funkciu. Montážou krbu sa okrem iného realizuje už viditeľný zásah do dizajnu domácnosti. Prinášame vám, preto teplovzdušné krbové vložky pre kvalitné vykurovanie a dokonalý dizajn krbu zvonku podľa vašich predstáv. To je naša Luxury Collection ponuka krbových vložiek vysokej kvality. Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre našu Luxury Collection ponuku? Pretože spoločnosť Deltako vám prináša luxus, ktorý oceníte aj na pohľad. Ak vás nepresvedčíme my, presvedčia vás kvalitné oceľové krbové vložky so šamotovým ohniskom. Japonskú kvalitu oceníte v skle, ktoré je vybavené systémom čistého skla. Kvalita je teda zaručená a to, ako bude váš krb vyzerať, je už len na vás. Radi vám s tým však pomôžeme.

Kontaktujte nás a vyžiadajte si nezáväznú ponuku teraz!

Krbové vložky z Luxury Collection pre spoľahlivé vykurovanie

Zabudnite na liatinové krby. Postaráme sa o vyššiu efektivitu vykurovania vďaka našim krbovým vložkám z Luxury Collection. Dokonalú spoľahlivosť s vysokým výkonom vám vieme zabezpečiť vo všetkých štandardných rozmeroch. Vďaka tomu vieme vyhovieť širokej skupine záujemcov. Malé ohnisko viditeľné zo všetkých strán je ideálnym riešením pri nedostatku priestoru.

Avšak Luxury Collection ponuka sa hodí všade tam, kde majú ľudia radi pukot praskajúceho dreva. Do priestranných miestností ako aj malých obývačiek. Vhodné palivá pre krbové vložky z Luxury Collection sú drevo a drevené brikety. Minimalistická, moderná a praktická – aj taká vie byť krbová vložka z portfólia Deltako. Doprajte si kvalitu od Deltako a dizajn krbu podľa svojich predstáv.

Veľkoobchod a maloobchod krbov a stavebných materiálov